THINKhouse

kurumsal eğitimler

 

Şehrin en renkli iş sanat alanı THINK House bünyesinde, Türkiye’de ilk kez psiko-felsefe workshopları başlatarak kayda değer bir kültür hareketine imza attık.

Ana müfredatımızda yer alan workshop programlarına 'THINKBIG Serisi' diyoruz. Bu çalısmaları, klasik atölye/workshop anlayışından çıkartarak, birer sosyo- gösteriye dönüştürüyoruz. Tümü Türkiye'de ilk kez yapılıyor.

Büyük ilgi gören programlarımızla kurumsal eğitim dünyasında da fark yaratıyoruz. İçeriklerimizde, zengin düşünce dünyasını sahipleniyoruz. Her birini, önemli düşünürlerin izinde, edebi dehaların ışığında hazırlıyoruz.

Yaratıcılık, üretkenlik ve insan doğası konularındaki sıra dışı programlarımız ile tanışmaya hazır mısınız?

İşte başlıyoruz...

 

 

 

Neden THINK House ?

Bugün, ‘derin düşünceye’ hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyuyoruz. Sürekli değişebilen ihtiyaçları, hızlı hareket edebilen toplumu ve iç içe geçmiş duyguları bir bütün halinde anlayabilmek, vizyoner kişilerin ve kurumların öncelikli hedefi haline geliyor.

Bu ihtiyacı gören kurumların, yönetim kurullarında felsefe, sosyoloji gibi alanlardan gelen uzman kişilere yer verdiklerini görüyoruz. Pek çoğu, pazarlama departmanlarında sosyolog bulundurmaya başladı bile. Bill Gates, Mark Zuckerberg, Ellon Musk gibi başarılı insanlar, kitap okuma listeleri paylaşıyor. Elde ettikleri sonuçları, kitap okumaya ve düşünebilmek için zaman ayırmaya borçlu olduklarını söylüyorlar.

THINK House olarak geliştirdiğimiz eğitim programları ile bu düşünce dünyasını sahipleniyoruz. Kendimizi ve toplumu anlamada kilit unsur olan kavramsal düşünebilme yeteneğini geliştirici, evrensel nitelikte programlar hazırlıyoruz. Felsefeyi, edebiyatı, kültür-sanat dünyasını, eğitim içeriklerinde rehber kabul ediyoruz.

Neden bu yoldayız?

-Kavramsal düşünebilme yeteneği konusunda bireyleri ve kurumları desteklemek için.

-İş dünyasına, felsefenin, sanatın, edebiyatın zengin düşünce mirasını sunmak için.
-Çok yönlü ve derin düşüncenin kapısını aralamak için

Yaklaşımımız

Öncelikle sizi dinliyoruz. Şirketinizin ihtiyaç alanlarını birlikte belirledikten sonra, en uygun eğitim içeriğini geliştiriyoruz.

Deyatlı bilgi ve randevu için tıklayınız.

 

 

Ekran Resmi 2020-03-05 20.09.45.png
84858589_158723195580457_259798183996450
THINK House Kurumsal .jpg
1.jpg
Ekran Resmi 2020-06-26 16.28.35.png
4.png
9.png
1
1

press to zoom
2
2

press to zoom
6
6

press to zoom
1
1

press to zoom
1/6
3.png