top of page
Original.png

BİREYSEL DANIŞMANLIK


 

FELSEFİ DANIŞMANLIK

YÖNETİCİ KOÇLUĞU

Original.png

BİREYSEL

DANIŞMANLIK

 

Bireysel Felsefi Danışmanlık Programı

 

 

Bugün, ‘derin düşünceye’ hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyuyoruz. Sürekli değişebilen ihtiyaçları, hızlı hareket edebilen toplumu ve iç içe geçmiş duyguları bir bütün halinde anlayabilmek, vizyoner kişilerin ve kurumların öncelikli hedefi haline geliyor.

 

THINK House olarak geliştirdiğimiz programlar ile bu düşünce dünyasını sahipleniyoruz. Kendimizi ve toplumu anlamada kilit unsur olan kavramsal düşünebilme yeteneğini geliştirici, evrensel nitelikte içerikler  hazırlıyoruz.

 

Çok yönlü ve derin düşüncenin kapısını aralamak için bu yoldayız.

 

 

Yönetici Koçluğu Programı

 

 

Birebir seanslar halinde gerçekleşen danışmanlık sürecinde, danışanın, önemli meseleler hakkında derinlikli ve etkin düşünebilmesi sağlanır.

Program süresince, üretkenlik, yönetim becerileri, ekip yönetimi gibi önemli konular, bilginin ışığında ele alınır.

 

Türkiye’de ilk kez psikofelsefe workshopları başlatarak kayda değer bir kültür hareketine imza atan THINK House, bu deneyimini birebir seanslara da taşıyor. Ana müfredatımızda yer alan ve büyük ilgi gören programlarımızdan oluşturduğumuz birebir seanslarımızda, düşünce dünyasının zenginliklerini danışanlarımızla paylaşıyoruz.

 

Çağımızda hızla büyüyen, hayatı anlamaya ve değerlendirmeye yönelik, sorunları çözmede kullanılan yeni bir disiplindir. Kökleri ilkçağa dayanır.

Birebir seanslar halinde gerçekleşen felsefi danışmanlık sürecinde, danışanın, önemli meseleler hakkında derinlikli ve etkin düşünebilmesi sağlanır. 

 

Program süresince, yaşam amacı, mutluluk, hayatın anlamı, tutku ve yaratıcılık gibi önemli konular, felsefenin ışığında ele alınır.   

 

Türkiye’de ilk kez psikofelsefe workshopları başlatarak kayda değer bir kültür hareketine imza atan THINK House, bu deneyimini birebir seanslara da taşıyor. 

 

Ana müfredatımızda yer alan ve büyük ilgi gören düşünce atölyelerinden oluşturduğumuz birebir seanslarımızda, felsefe dünyasının zengin düşüncelerini danışanlarımızla paylaşıyoruz. 

 

THINK House Felsefi Danışmanlık Programı'nda, yaşam, ilişkiler, kariyer ve iş yönetimi konularına odaklanıyor ve sorularınıza, büyük düşünürlerin değerler sisteminden cevap arıyoruz. 

Bireysel danışmanlık talepleriniz için hello@thinkhouseistanbul.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bireysel danışmanlık tarafında, 'Bireysel Felsefi Danışmanlık' ya da 'Yönetici Koçluğu' programlarını tercih edebilirsiniz

anasayfa

bİZE ULAŞIN

Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi No:224-H Üsküdar-İstanbul

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

2022 THINK House I Tüm hakları saklıdır. 

bottom of page