top of page
Original.png

HAKKIMIZDA

Neden bir mana arıyorsunuz ki? Hayat bir tutkudur, mana değil.-Charlie Chaplin


 

SAHNE

PERFORMANS

SANAT

Original.png

THINKBIG

THINKART

 

THINK House olarak, kendimizi “yeni nesil kültür girişimi” olarak tanımlıyoruz.

 

Düşünce dünyasına, evrensel nitelikte katkı sunan tiyatrolar, sosyo-gösteriler, eğitim ve seminerler gerçekleştiren THINK House İstanbul, şehrin merkezinde, sahne, workshop ve coworking olmak üzere üç faaliyet alanında sanatseverler ile buluşuyor.

#stage #workshop #coworking

 

 

 

Kısa zamanda yedi tiyatro prodüksiyonuna ulaşan THINK House, başta kendi sahnesi olmak üzere, özel kurum ve kamu ile iş birliği yaparak, şehrin en güzel sahnelerinde, oyunlarını tiyatro severlerle buluşturuyor.

 

Bireylere ve kurumlara yönelik hazırladığımız kültürel eğitim programları ile, kayda değer bir kültür hareketine imza atıyoruz. Programlarımızda zengin düşünce dünyasını sahipleniyoruz. Geliştirmiş olduğumuz bu altyapının diğer global firmalar dahil olmak üzere Türkiye’de henüz bir benzeri daha bulunmamakta. Kavramsal düşünebilme yeteneğini geliştirici, evrensel nitelikte eğitim programlarımız ile yeni nesil öğrenme süreçlerine katkı sağlıyoruz.  

 

 

THINK House’un yaratıcı ofisi, etkinlik zamanı dışında, bir coworking (ortak çalışma) alanı olarak kullanılıyor. Sessiz, sakin bir çalışma alanı arayanlar için en iyi bir alternatifi sunuyor.

 

 

 

#STAGE 

 

 

 

#WORKSHOP

 

 

 

#COWORKING

 

 

Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi No:224-H Üsküdar-İstanbul

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

2022 THINK House I Tüm hakları saklıdır. 

bottom of page