top of page

THINKhouse

FELSEFİ DANIŞMANLIK

(Philosophical Counselling)

Birebir Seanslar

 

Felsefi Danışmanlık Nedir? 

Çağımızda hızla büyüyen, hayatı anlamaya ve değerlendirmeye yönelik, sorunları çözmede kullanılan yeni bir disiplindir. Kökleri ilkçağa dayanır.

Birebir seanslar halinde gerçekleşen felsefi danışmanlık sürecinde, danışanın, önemli meseleler hakkında derinlikli ve etkin düşünebilmesi sağlanır. 

 

Program süresince, yaşam amacı, mutluluk, hayatın anlamı, tutku ve yaratıcılık gibi önemli konular, felsefenin ışığında ele alınır.   

THINK House Felsefi Danışmanlık Programı

  

Değerli THINK Dostları,

 

Türkiye’de ilk kez psikofelsefe workshopları başlatarak kayda değer bir kültür hareketine imza atan THINK House, bu deneyimini birebir seanslara da taşıyor. 

 

Ana müfredatımızda yer alan ve büyük ilgi gören düşünce atölyelerinden oluşturduğumuz birebir seanslarımızda, felsefe dünyasının zengin düşüncelerini danışanlarımızla paylaşıyoruz. 

 

THINK House Felsefi Danışmanlık Programı'nda, yaşam, ilişkiler, kariyer ve iş yönetimi konularına odaklanıyor ve sorularınıza, büyük düşünürlerin değerler sisteminden cevap arıyoruz. 

THINK House'dan felsefi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Randevu için tıklayınız. 

 

***

‘’Hayata dair derin sorularımızın cevabını, zengin felsefe, edebiyat, düşünce dünyasında bulabiliriz…’’ Fırat Devecioğlu, Program Yürütücüsü, THINK House Kurucusu

 

 

felsefi danışmanlık.png
86790875_164109475041829_668343066694149
Ekran Resmi 2020-03-16 16.07.10.png
bottom of page